DODAJ DO ULUBIONYCH | STRONA DOMOWA

Okna i drzwi w sieci http://oknoidrzwi.pl

Newsletter

reklama
 
Home >> drzwi specjalne >> Drzwi wewnętrzne alumini...

Drzwi wewnętrzne aluminiowe


Drzwi aluminiowe są alternatywą dla drzwi drewnianych. Produkcja opiera się na profilach aluminiowych, które mogą posiadać różnorodne wzory i właściwości. Tego typu stolarka jest wzmacniana, ocieplana i wykonywana w pełnej gamie kolorów, jak również wypełnień.

Drzwi wewnętrzne aluminiowe charakteryzują się wyjątkową trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne, jak i niezwykłą plastycznością. Właściwości te wykorzystała m. in. firma Massiv-Holz, która swoje drzwi produkuje na profilu Heroal i Aliplast, dzięki czemu stolarka zyskuje ażurową przestrzeń. Zastosowanie znajdują tu wszelkie tworzywa sztuczne, metal oraz szkło, o unikalnym wyglądzie i łatwo komponujące się z gładkimi powierzchniami profili.

Seria 020 to profil jednokomorowy bez przekładki termicznej. Przekrój profili 50 mm, znajduje zastosowanie w produkcji drzwi wewnętrznych, otwieranych zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia, jak również drzwi automatycznych.

Okucia
Drzwi oferowane są z zawiasami dwuskrzydłowymi lub trzyskrzydłowymi. Nabywca może wyposażyć stolarkę w zamek pojedynczy, pojedynczy z języczkiem, pojedynczy baryłkowy, zamek dodatkowy, zasuwnicę trzypunktową z języczkiem lub baryłkową, zasuwnicę pięciopunktową z języczkiem lub także baryłkową. Z zaczepów, oprócz uniwersalnego środkowego, można wybrać zaczep rygla dolnego i górnego, elektromagnes, jak również elektromagnes zwrotny.

Wypełnienia
Producent oferuje szeroką gamę wypełnień: szkło pojedyncze, pojedyncze bezpieczne, pojedyncze antywłamaniowe - szkło hartowane, pojedyncze kuloodporne - szkło ornamentowe, szkło piaskowane antywłamaniowe – dowolny wzór, płyta aluminiowa termoizolacyjna, płyta aluminiowa termoizolacyjna firmy OBST – standard według katalogu wersja kryte skrzydło od zewnątrz, płyta aluminiowa termoizolacyjna firmy ADEKO – standard według katalogu poliwęglan lity lub poliwęglan komorowy.

Kolory profili aluminiowych dostępne są według palety RAL oraz palety RENOLIT. W standardzie, drzwi wykonywane są w kolorze białym i brązowym.

Autor: Dominika Ogonowska

Źródło: PPD Massiv-Holz

Data publikacji: 2007-10-30

Miesięcznik Builder

4budowlani.pl

Targi Kielce Dom

Targi Katowice

me-mieszkania

4safe

Murator Expo

Orły Budownictwa

Idealny Dom i Wnętrze

Materiały Budowlane

Agencja Promocja

Sibex

DREWOOD

tabelaofert

Euro targi

Brno 2012

Centrum Targowe

budma

Windoor tech

ASM

O nas | Kontakt | Reklama | Polityka Prywatności
Copyright 2007 TresMedia
Design by IanHagen All Coded by 3w-Media